Konzultace pro zařízení či organizace na pomoc zvířatům

Vlastníte útulek nebo jste nezisková organizace pomáhájící zvířatům a chcete se posunout dál v tom, co děláte? Jste součástí městské samosprávy a potřebujete poradit, jak váš místní útulek zefektivnit? Neváhejte se na mě obrátit. Pomohu zrychlit adopce zvířat, zamyslíme se spolu nad vašimi náklady, můžeme zapojit širokou veřejnost a dobrovolníky. Projdu práci vašich zaměstnanců a dobrovolníků, pomůžu vám zlepšit procesy, najdeme spolu, kde to drhne. Jedna investice do konzultace vám může zvýšit příjmy nebo snížit výdaje, nakopnout váš projekt, ve kterém jste se zasekli na mrtvém bodě nebo rozjet úplně nový nápad, do kterého hledáte ty správné zkušenosti a vědomosti.

Mám za sebou přes 7 let praxe v ochraně domácích zvířat, rozumím systému útulků v České republice. Mým celoživotním posláním je zlepšovat kvalitu života psů a koček, proto se nebojím pomáhat nalézt lepší cestu také ostatním zařízením, organizacím a lidem, kteří zvířatům pomáhají či chtějí pomáhat.

Cena konzultace závisí na rozsahu práce, tedy problému, který budeme společně řešit. Nejprve si poslechnu, co vás tíží, potom vám navrhnu rozsah a cenu konzultací.

V případě zájmu o mé služby mě neváhejte kontaktovat:

ni.bures@gmail.com

732 213 441

Konzultace marketingu

Zaměřuji se na marketingovou strategii neziskových organizací, menších firem a živnostníků. Ovládám hlavně on-line, fundraising se zaměřením na individuální a firemní dárce, sociální sítě. Nejsem tu od toho, abych napsala reklamní text, ale pomůžu vám třeba v tom, aby texty na facebooku dávaly smysl vůči textům na webu. Někdy nepotřebujete marketingové experty na každou dílčí věc, menší firmy nebo neziskovky na ně ani nemají finance. Někdy jednoduše stačí zjistit, co vaši zákazníci

či dárci potřebují a jak to k nim dostat tou nejjednodušší cestou v rámci možností vaší struktury.

Cena závisí na rozsahu práce, vašem zaměření a velikosti. Neziskové organizace mají samozřejmě slevu. Zaměření vaší činnosti se mě musí nějak dotýkat, díky tomu dokážeme společně najít cestu k vašim zákazníkům či dárcům. Neváhejte mě kontaktovat, možná budeme společně překvapení, jaká témata dokážeme dát dohromady.

V případě zájmu o mé služby mě neváhejte kontaktovat:

ni.bures@gmail.com

Reference

Logo Yoggies
azyl dej pac.jpg
Fit Clinic Logo
Centrum Electra
schk Prah 8 logo
Docasky.cz logo
S divokou duší Logo